Sprawdzony program partnerski dla stron erotycznych

Z własnego doświadczenia wiem, że webmasterzy zajmujący się stronami erotycznymi ciągle poszukują nowych sposobów na zarabianie. Na domiar złego, złota era tej branży niestety jest już za nami. Nie znaczy to, że nie można już nic na tym zarobić. Można. Wiem, bo sprawdziłem. Trzeba tylko wybrać odpowiedni program partnerski.

Rozwiązanie dla stron z dużym ruchem

Nie jest łatwo znaleźć taki program. Sam szukałem go przez kilka miesięcy. Nadal najlepsze zyski osiągam na współpracy z Intymnością, ale na czoło wysuwa się właśnie coś nowego. Nowy program, dzięki któremu przez dwa miesiące zarobiłem sporo ponad 200 USD (podanie dokładnej kwoty nie jest możliwe, firma traktuje poważnie poufność tych danych).

Jeśli macie stronę erotyczną ze sporym ruchem, to nie zastanawiajcie się długo. Dołączcie do CrakRevenue. Jest to kanadyjska sieć reklamowa, która pozwala na monetyzowanie ruchu erotycznego. I choć działam w niej dopiero od 2 miesięcy, to z czystym sumieniem mogę tę sieć polecić. Kwotę wypłaty ustawiłem sobie na 500 USD, co ma mnie zmotywować do działania. Oczywiście nie mam tyle czasu, ile bym chciał, więc pewnie można by na tym zarobić więcej.

Na początku zarabiałem bardzo mało, gdyż jak się okazało, źle podszedłem do sprawy. Umieściłem po prostu kilka banerów na stronach. One generowały jakiś niewielki dochód, ale prawdziwy boom przyszedł dopiero z chwilą, kiedy zdecydowałem się na użycie geotargetowanego popundera (geotargetowanego – czyli dostosowującego język reklam do kraju, z którego przychodził użytkownik). Wtedy dopiero pojawiły się konkretne zarobki. Jak tak dalej pójdzie, to już niedługo program partnerski CrakRevenue zacznie przynosić lepsze dochody niż program partnerski Intymności.

I niech was nie przeraża to, że program jest w języku angielskim. Jego obsługa jest naprawdę intuicyjna. Na dodatek wspomniane już geotargetowanie reklam działa całkiem poprawnie i nawet polscy użytkownicy zazwyczaj są kierowani na odpowiednie strony docelowe. Zazwyczaj, bo czasem są jakieś nieścisłości i Polak ląduje na stronie obcojęzycznej. Ale ogólnie rzecz biorąc, całość prezentuje się bardzo pozytywnie i z czystym sumieniem mogę ten program polecić .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 komentarzy “Sprawdzony program partnerski dla stron erotycznych”