Naturalna potrzeba rozwoju

Każdy, kto chce więcej zarabiać musi nieustannie się rozwijać. To banał, jakich mało, ale jest prawdziwy niezależnie od tego, w jakiej branży działasz. Wszyscy powtarzają to do znudzenia. Rozwój jest ważny, zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności jest ważne. Trzeba się rozwijać, poszerzać horyzonty itd. Wszyscy o tym wiedzą, ale czy wszyscy coś z tym robią?

Przerwa spowodowana rozwojem

Wiem, że na blogu od dawna nie dodawałem niczego nowego. Powód tego jest prosty. Postanowiłem ruszyć naprzód i zadbać o swój rozwój. Dlatego też zmieniłem swoją wygodną i dobrze znaną pracę na nową – wymagającą i nieznaną. Opuściłem swoją strefę komfortu. Przez to drastycznie zmienił się mój plan dnia i jedyny wolny czas, jaki udało mi się wygospodarować, przeznaczałem na aktualizowanie swoich partnerskich stron, wklejanie zamówionych tekstów itd. Nie miałem czasu nawet na analizę statystyk.

Nie narzekam, bo w nowej pracy nauczyłem się naprawdę wiele. Poznałem standardy, jakie obowiązują w dużych firmach. Nauczyłem się bardzo dużo o organizacji pracy i o zasadach sprzedaży. Tych kilka miesięcy sporo mi dało.

Ruszaj dalej

Kiedy doszedłem do wniosku, że nauczyłem się już bardzo dużo, postanowiłem znowu zmienić miejsce zatrudnienia. I właśnie teraz jestem w trakcie tego procesu. Tym razem poszło znacznie łatwiej, gdyż doświadczenie, jakie udało mi się zdobyć zaprocentowało. Wynegocjowałem lepsze warunki, dzięki czemu powinienem mieć więcej czasu, który poświęcę min. na częstsze pisanie tekstów.

Żeby było ciekawiej, po raz kolejny zmieniłem branżę w której będę działał. Oczywiście chodzi o pracę stacjonarną, bo w programach partnerskich zostaję wierny hostingowi i erotyce. Niedługo podzielę się z wami raportem ze sprzedaży hostingu, bo mam kolejne zamówienia i odnowienia na hosting. Opiszę wam też całkiem nieźle dochodowy program partnerski z zakresu erotyki. Program, który przy minimalnym wysiłku, pozwolił mi zarobić ponad 200 USD przez dwa miesiące. O tym wszystkim przeczytacie w kolejnych wpisach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

17 komentarzy “Naturalna potrzeba rozwoju”