Moje zarobki z programów partnerskich stan na luty

Dobra wiadomość jest taka, że w trzech programach partnerskich, w których aktywnie działam, udało mi się zarobić „kilka groszy”. Poniżej przedstawię dokładne liczby. Bo wszyscy lubimy liczby. Ja lubię. 🙂

Oskar trafia do…

Niekwestionowanym liderem jest oczywiście program partnerski intymnosc.pl. Tutaj działam najaktywniej i  większość czasu poświęcam na zarabianiu właśnie w nim. I tutaj na wypłatę czeka na mnie aż 1136,32 zł. Jedyne, co mnie odrobinę martwi to fakt, że mam niewiele niepotwierdzonych prowizji (czyli oczekujących). Ale może to nie jest powód do zmartwień, może po prostu płatności idą zaraz za zamówieniem, a klienci nie zastanawiają się długo (oby tak faktycznie było).

druga wypłata z intymnosc

Drugie miejsce

Na drugie miejsce wskoczył program partnerski webepartners.pl. Tutaj na wypłatę czeka na mnie 175,53 zł. Stworzyłem kilka stron z użyciem XML i to one zarabiają. Jako ciekawostkę dodam, że najwięcej zarabiają sklepy, które są zintegrowane z istniejącymi sklepami. Ale o tym napiszę dokładniej w innym wpisie.

stan-konta-webepartners

Zaletami webepartners.pl jest duża i różnorodna baza reklamodawców, pliki xml oraz doskonałe wsparcie. Mam nadzieję, że już wkrótce uda mi się sprzedawać więcej produktów. Dzięki temu zarobki będą wyższe.

Trzeci na podium

Na trzecim miejscu w dzisiejszym zestawieniu jest program partnerski netbomb.pl. Przyznam się bez bicia, że mało się do tego przykładam. Standardowy brak czasu. Ale pomimo to, zarobek w tym programie to 109 zł. Warto zaznaczyć, że jedną prowizję zdobyłem przekonując klienta podczas rozmowy w 4 oczy. Było ciężko, ale warto.

netbomb program partnerski

Podsumowanie 

Chcę zaznaczyć, że tutaj piszę o kwotach do wypłacenia, czyli – jeśli z danego programu partnerskiego wypłaciłem jakąś kwotę, jest on „zerowany” i zarabianie zaczyna się od nowa. Z z programu partnerskiego intymnosc.pl wypłacałem już pieniądze, ale o tym już pisałem wcześniej.

Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się pisać znacznie więcej i systematyczniej. Bo to mnie motywuje do działania. A motywacji nigdy za wiele. Plany są dalekosiężne.

zdjęcie: Public Domain

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

10 komentarzy “Moje zarobki z programów partnerskich stan na luty”