No i pierwszy tysiąc już stuknął

Pamiętacie moje założenia dotyczące zarabiania i działalności w programach partnerskich? Otóż zderzyły się one z prawdziwym życiem. 🙂 Czasami bywa, że jakaś siła wyższa weryfikuje nasze plany. Ale może to i lepiej. Tak sobie myślę, że gdyby wszystko działo się idealnie zgodnie z założeniami, to byłoby strasznie nudno. No więc oświadczam, iż u mnie nudno nie jest.

No i tysiączek był pękł

Trochę później niż zakładałem. Na dodatek nie z trzech programów partnerskich ale z jednego. Tak, dokładnie – z jednego programu partnerskiego.  Nareszcie udało mi przekroczyć magiczny próg 1000 zł. Hurra! W chwili obecnej na wypłatę w programie partnerskim intymność (bo o nim mowa) oczekują 1033,56 zł. To bardzo miła informacja. Jak widać systematyczność w działaniu przynosi efekty (choć niekoniecznie takie, jakie założyliśmy).

Program Partnerski intymność pierwszy 1000 zł

Status oczekuje ma też bardzo ładna suma. Mam nadzieję, że będzie jeszcze większa i że szybko zmieni się jej status na do wypłaty.

Wszyscy lubimy zarabiać

Tempo zarobków mogłoby być zdecydowanie szybsze, chciałbym tego. No ale jak napisałem wcześniej, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z naszymi założeniami. Może gdybym zarabiał szybciej,to szybciej też osiadłbym na laurach, kto wie? A tak wiem, że muszę jeszcze dużo, naprawdę dużo pracować. Jednak to mnie motywuje do działania. Skutecznie motywuje, bo nadal aktywnie promuję ten program partnerski oraz program partnerski netbomb. Szukam też innych, które będą stanowiły  uzupełnienie. Już nawet mam coś na oku.

Zdjęcie: Euro 500 przez Виталий Смолыгин

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

2 komentarze “No i pierwszy tysiąc już stuknął”