Gdzie jest ten trzeci?

Pamiętacie moje cele? Jak widać staram się je realizować. I nawet idzie mi całkiem nieźle. Jestem z siebie zadowolony, ale nie popadam jeszcze w samozachwyt. Zrobiłem to co było najłatwiejsze, teraz dopiero zaczynają się prawdziwe schody.

Uważny czytelnik dostrzeże, że w celach napisałem o dochodach osiąganych w 3 programach partnerskich. No i dobrze. Problem tkwi w jednym, zdawać by się mogło malutkim, szczególe. Mianowicie jak do tej pory aktywnie działam tylko w dwu programach partnerskich.

I to wabi, i to nęci

Oczywiście sprawdzam, systematycznie sprawdzam internety w poszukiwaniu nowych (lub starych) programów partnerskich i niestety, jak na złość nic mi się nie podoba. Skreśliłem, może niesłusznie, branżę finansową. Czyli konta i kredyty są poza moim zainteresowaniem. Czy niesłusznie? Sam nie wiem. Ale branża wygląda na bardzo trudną.

Może książka bez papieru?

Zastanawiam się też nad promowaniem i sprzedażą książek a raczej ebooków. Tutaj jednak nie wiem na co się zdecydować. Bo z tego co czytałem, to najwięksi czyli Złote Myśli mają jakieś problemy, zresztą do ich oferty nie jestem do końca przekonany. Może jakieś inne wydawnictwo? Pytanie tylko jakie?

Lub coś z zupełnie innej beczki

Ciągle szukam jakiegoś odpowiedniego programu partnerskiego. Najlepiej związanego z motoryzacją lub kosmetykami czy innymi kobiecymi gadgetami. Może warto sprzedawać jakieś kremy lub sukienki? Pewnie warto, wszystko zależy od tego jak będzie przygotowany program partnerski.

Posprzedaję dla Ciebie

I w tym miejscu mam prośbę do was. Może polecicie mi jakiś program partnerski, w którym zarabiacie? Szukam tego trzeciego, który obok programów netbomb i intymność pozwoli mi zarabiać. Zarabiać i budować mój dochód pasywny.

Aby wszystko było jasne dodam, że mile widziane są reflinki do programów partnerskich w których aktywnie zarabiacie. Reflinki oraz kilka zdań dlaczego powinienem wybrać ten, a nie inny program możecie wrzucić w komentarzach pod tym wpisem. Jeśli wasze argumenty będą przekonujące, założę konto właśnie z waszego polecenia. Myślę, że warto wybrać dobre argumenty, aby mnie przekonać. Bo to się wam opłaci.

ps. Jeśli startujesz z nowym programem partnerskim to… obowiązują takie same zasady 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge