Milczenie bywa złotem, ale częściej jest…

Wiem, że od dłuższego czasu nic nie piszę. Nie będę się w tym miejscu podpierał cytatem, że milczenie jest złotem. Bo w moim przypadku wynika z prozaicznej przyczyny. Jest nią zwyczajny i znany chyba każdemu brak czasu.

Pomimo dobrze zaplanowanych działań okazuje się, że nie na wszystko wystarcza czasu. Doba… ba – tydzień nie chce być z gumy i nie można w nim upakować nieskończenie wielu zadań. Ale co dziwne, jest to bardzo motywujące. 

Odpoczynek motywuje!

Korzystając z zastrzyku wolnego czasu, można zająć się pracą nad rzeczami, których jakoś nie udało się zrobić w toku normalnych działań. Tak jest dzisiaj. Cieszę się wolnym czasem, wdycham jod i przystępuję do remanentu. Muszę wszak dokładnie sprawdzić, ile zarobiłem na programach partnerskich, o których piszę na tym blogu. Bo wiem, że zarobiłem.

Zatem przygotujcie się na raport. Jestem przekonany, że uda mi się go w miarę szybko skończyć. Niestety mały notebook nie ułatwia mi tego zadania. Duże palce nie idą w parze z małymi klawiszkami. Ale jak się nie ma co się lubi, to się pracuje na tym co jest. O!

4 komentarze… Dodaj komentarz

 1. Dawid pisze:

  Witam,

  odpoczynek należy się każdemu bez względu na jakie kolwiek czynniki !
  Doby nie przekroczysz, a pracy nie przerobisz 😉 Warto czasami zwolnić kroku, poczuć powiew wiatru, usłyszeć śpiew ptaków. Osobiście, po takim wypoczynku pracuje oraz myśli mi się, zdecydowanie przyjemniej. Jestem również z tych co ma wielkie palce, jednak zawsze zabieram ze sobą wszędzie swojego ukochanego 17’calaka! 🙂

  Czekam na raport,

  Pozdrawiam.

 2. Z brakiem czasu borykamy się wszyscy. To podobnie jak z brakiem pieniędzy – są duże potrzeby, a nie bardzo da się je zaspokoić. Odnośnie odpoczynku, to również jestem zdania, że odpoczynek motywuje, ale … Nie może być zbyt długi. Bo po trzech tygodniach urlopu na przykład, to człowiek jest już tak rozleniwiony, że masakra. Ja odpoczywam maksymalnie dwa tygodnie. Wtedy zrelaksowany, ale nie rozleniwiony wracam do pełnej pracy.
  Piotr – sklep z akcesoriami na swojej stronie ostatnio opublikował ten oto wpis: Wzrost tabletów (nie)kontrolowanyMy Profile

 3. kanel pisze:

  często jest lepiej nic nie pisać niż pisać na siłę jakieś małowartościowe posty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge