Pora przerwać milczenie

nowy projekt

Moje dotychczasowe milczenie spowodowane jest pewnymi zawirowaniami, które nie powinny mieć wpływu na blog, ale jak pokazało życie, miały. Zmagałem się z permanentnym brakiem czasu. Na szczęście to już za mną i mogę się oddać temu, co lubię najbardziej, czyli zarabianiu przy użyciu internetu.

Wszystko działa i przynosi zyski

Programy partnerskie, w których aktywnie uczestniczę, czyli:

mają się doskonale i przynoszą coraz wyższe zyski. Jest to bardzo budujące. Przekonałem się, że odpowiednio przygotowane strony internetowe są w stanie wygenerować coraz większą sprzedaż. Najważniejsze jest to, aby zawierały informacje przydatne użytkownikom i były w miarę systematycznie aktualizowane. Wtedy nie są im straszne zawirowania wielkiego Google.

Nowy projekt

Teraz, wraz z grupą wspaniałych osób, pracujemy nad nowym projektem. Oczywiście jest to w 100% projekt internetowy, na dodatek tworzony przez osoby z różnych zakątków kraju. Sporo pracy jest już za nami i widać już nawet światełko w tunelu. Mogę uchylić rąbka tajemnicy i napisać, że właśnie staramy się zostać właścicielami pewnej domeny. Jest to polska domena trzyliterowa i to niestety jedyne, co teraz, mogę wam zdradzić.

Możecie być pewni, że to właśnie na tym blogu pojawią się pierwsze informacje na temat tego projektu. W sumie, to już się pojawiły, tylko są odrobinę mgliste 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 komentarzy “Pora przerwać milczenie”