Obiecane narzędzie do promocji hostingu

Wielu z was chciałoby zarabiać, ale nie wie jak zacząć. Nie ma nawet swojej własnej strony. Taka sytuacja odrobinę demotywuje. Może też być doskonałą wymówką do nicnierobienia. Dlatego, jak wcześniej obiecałem, przygotowałem bardzo proste narzędzie. Narzędziem tym jest… własna strona internetowa. Taka jak ta tutaj.

Teraz taką stronę może mieć każdy z was. Wystarczy tylko ściągnąć ten plik, rozpakować go, dokonać edycji w pliku config.php, a następnie całość wrzucić przez ftp na serwer. I… już.

Edycja pliku config.php

W pliku tym możemy ustawić tytuł i opis strony, slogany widoczne na stronie i co najważniejsze, ustawiamy tam nasz reflink, jaki mamy w programie netbomb.pl, (czyli musimy się najpierw w nim zarejestrować). Zresztą wszystko opisane jest dokładnie w pliku config.php, linijka po linijce.

Całość można umieścić w domenie, subdomenie (czyli tak, aby miała postać naszanazwa.uzywanadomena.pl) w katalogu strony (uzywanadomena.pl/naszanazwa/). Może być używana także na darmowych serwerach obsługujących php.

Własna strona to doskonałe rozwiązanie. Można ją polecać innym i zarabiać na tym. Taka prosta strona jest doskonałym punktem wyjścia.  Teraz odpada tłumaczenie typu: nie mogłem nic zrobić, bo nie mam własnej strony i nie wiem jak ją zrobić. Kolejna wymówka do nicnierobienia została unicestwiona.  Teraz każdy może mieć prostą stronę, dzięki której może zarabiać.

Zapraszam zatem do pobierania, instalowania i zarabiania.

 

 

zdjęcie: Cyfrowy świat przez Petr Kratochvil

7 komentarzy Dodaj komentarz

 1. Dominik pisze:

  Bardzo fajnie pomyślałeś o innych. Jeszcze żebyś im pokazał jak zrobić bloga, zoptymalizować i pozycjonować, wtedy to dopiero zacząłbyś zarabiać, bardzo duże sumy pieniędzy, a tak to wątpię, żeby ktoś wrzucił chociaż tą stronę na serwer, ludzie po prostu tego nie umieją zrobić.

  Jednak brawo za dobre chęci 😀

  • Nikodem pisze:

   Część ludzi umie to zrobić i ci to zrobią. Reszta może zapytać i w miarę swoich możliwości pomogę im to zrobić. Swoją drogą, może warto zrobić poradnik z korzystania z ftp?

 2. homoklikus pisze:

  Ja kiedyś na blogu pisałem o FTP 😉 A ta stronka którą wykonałeś w zasadzie nie nadaje się pod pozycjonowanie, więc zostaje tylko reklama.
  homoklikus na swojej stronie ostatnio opublikował ten oto wpis: Co to jest FTP?My Profile

  • Nikodem pisze:

   Wiesz, chętnie ją poprawię tylko potrzebuję wskazówek co można poprawić. To jest zwykła strona do promowania pp, moja pierwsza samodzielna strona i mam świadomość, że dużo jej brakuje. Jednak każdy kiedyś się uczył 😉

  • jolka pisze:

   @homoklikus no a masz jakieś inne darmowe narzędzie do zarabiania czy tylko tak sobie narzekasz? łatwo jest krytykować ale trudno coś od siebie dać i pomóc tym co nie potrafią a chcieliby aby udało im się zarobić kilka groszy.

 3. Pingback: Przychody do dzisiaj, czyli ile już zarobiłem na PP - Być Wolnym

 4. Tak strona czy inna, zrobiona na tym czy na tamtym – ważne, że działa, czyli generuje dochód! Gratuluję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge