Dyskrecja sprzedaje

Zastanawialiście się na czym można by jeszcze w internecie zarobić? Co jest potrzebne żeby skutecznie zarabiać? Jakie produkty najlepiej promować i sprzedawać? Znam odpowiedź. Jest bardzo prosta, oczywista. Najlepiej sprzedawać produkty FMCG.

Ktoś może zapytać, czym do diabła są produkty FMCG? Krótko mówiąc, są to produkty szybkozbywalne (fast-moving consumer goods). Należą do nich min. artykuły spożywcze, środki czystości, alkohol i papierosy. Wszystko fajnie, jednak to można kupić w każdym sklepie, a sklepu na razie nie otwieramy.

Zgadza się. Sklepu nie otwieramy. Jeszcze. Ale w przyszłości możemy otworzyć nawet całą sieć. Na chwilę obecną szukamy innego rozwiązania, innych produktów. Nie mamy też gotówki, którą możemy zainwestować. To może trochę nam utrudnić stworzenie wielkiej sieci stacjonarnych sklepów. Na szczęście możemy aktywnie działać w różnych programach partnerskich.

Zastanówmy się zatem, co może być produktem FMCG i czego nie ma na każdym rogu? A nawet jeśli jest, to zakup takiego produktu z jakichś powodów może być wygodniejszy w internecie? Takim powodem może być konieczność zachowania dyskrecji. Dyskretne zakupy w sieci.

Teraz już chyba wszystko jest jasne. Jeśli mówimy o dyskrecji mamy na myśli wszelkiego rodzaju akcesoria i gadżety erotyczne. Tak. Erotyczne. Zdziwieni? Niepotrzebnie. Pamiętajcie, że biznes polega na realizowaniu potrzeb klientów. I na zarabianiu na tym.

Skoro klient chce kupić akcesoria erotyczne, to je kupi. I nie ma znaczenia dla niego czy my mu w tym pomożemy. Znajdzie to czego szuka. Jeśli jednak pomożemy mu w poszukiwaniach, to mamy szansę na zarobek. Zarobek z programu partnerskiego.

Ktoś może zapytać, ale jak w branży dla dorosłych produkty FMCG? Przecież to się nie psuje. Chyba. Tutaj nie chodzi o to czy towar się psuje, czy nie (lepiej aby się za szybko nie psuł), ale o to, czy się zużywa, czy nie. Wiadomo przecież, że w tej branży jest masa produktów, które się zużywają. Wspomnę tylko o prezerwatywach, lubrykantach, feromonach itd.

Branża artykułówdla dorosłychbędzie się rozwijała i można na niej zarobić. Pomimo tego co powszechnie się uważa, bardzo dużo osób ma opory przed zakupami takich produktów w świecie realnym. Nie wyobrażają sobie np. kupna prezerwatyw w aptece. Dziwne? Nieprawdopodobne? A jednak tak jest. To tylko jeden produkt. Takich produktów jest dużo więcej.

To jest szansa dla nas. Wystarczy znaleźć odpowiedni program partnerski, zbudować i przygotować strony sprzedające, zacząć je promować i można zarabiać.

Odpowiedni program partnerski już znalazłem. Jest nim program partnerski intymnosc.pl. Dodam tylko, że umożliwia on linkowanie do wybranych produktów, ma drugi poziom, korzystne prowizje, sporo materiałów marketingowych i olbrzymią bazę produktów. Już niedługo napiszę o nim trochę więcej. Niecierpliwi mogą się rejestrować już teraz.

Dyskrecja sprzedaje. Pamiętajcie o tym.

zdjęcie: Plaża przez Bobby Mikul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 komentarzy “Dyskrecja sprzedaje”