Obiecane narzędzie do promocji hostingu

Wielu z was chciałoby zarabiać, ale nie wie jak zacząć. Nie ma nawet swojej własnej strony. Taka sytuacja odrobinę demotywuje. Może też być doskonałą wymówką do nicnierobienia. Dlatego, jak wcześniej obiecałem, przygotowałem bardzo proste narzędzie. Narzędziem tym jest… własna strona internetowa. Taka jak ta tutaj.

Teraz taką stronę może mieć każdy z was. Wystarczy tylko ściągnąć ten plik, rozpakować go, dokonać edycji w pliku config.php, a następnie całość wrzucić przez ftp na serwer. I… już.

Edycja pliku config.php

W pliku tym możemy ustawić tytuł i opis strony, slogany widoczne na stronie i co najważniejsze, ustawiamy tam nasz reflink, jaki mamy w programie netbomb.pl, (czyli musimy się najpierw w nim zarejestrować). Zresztą wszystko opisane jest dokładnie w pliku config.php, linijka po linijce.

Całość można umieścić w domenie, subdomenie (czyli tak, aby miała postać naszanazwa.uzywanadomena.pl) w katalogu strony (uzywanadomena.pl/naszanazwa/). Może być używana także na darmowych serwerach obsługujących php.

Własna strona to doskonałe rozwiązanie. Można ją polecać innym i zarabiać na tym. Taka prosta strona jest doskonałym punktem wyjścia.  Teraz odpada tłumaczenie typu: nie mogłem nic zrobić, bo nie mam własnej strony i nie wiem jak ją zrobić. Kolejna wymówka do nicnierobienia została unicestwiona.  Teraz każdy może mieć prostą stronę, dzięki której może zarabiać.

Zapraszam zatem do pobierania, instalowania i zarabiania.

 

 

zdjęcie: Cyfrowy świat przez Petr Kratochvil

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

7 komentarzy “Obiecane narzędzie do promocji hostingu”