Rzut oka na program partnerski Cash In Pills

Nie pamiętam już kto w komentarzach polecił mi skorzystanie z CashInPills. Przez dłuższy czas nie miałem czasu, by przyjrzeć się temu programowi bliżej. W końcu tak rozplanowałem swoje zajęcia, że znalazłem chwilę i przystąpiłem do intensywnych testów.

Ogrom materiałów reklamowych

Rzecz, która zachwyca po zalogowaniu do panelu partnera, to mnogość materiałów reklamowych. każdy znajdzie coś dla siebie. Są banery w różnych wymiarach, formularze iframe, gotowe teksty na stronę. To jeden z lepiej przygotowanych programów partnerskich jeśli chodzi o materiały reklamowe. Jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Są też wersje geotargetowane, czyli automatycznie dostosowujące się do języka klienta. To doskonałe rozwiązanie, bo nie trzeba się ograniczać do zdobywania klientów z Polski. Można działać globalnie.

Jak wygląda sprzedaż?

Ze sprzedażą nie jest już tak różowo. Nawet idealne tematyczne dopasowanie polecanych produktów do tematyki strony nie wygenerowało u mnie ani jednej sprzedaży. To odrobinę zastanawiające. Być może problemem są ceny oferowanych produktów? Na Intymności w tym samym czasie, na podobnej witrynie wpadło kilka zamówień.

tabela-kreacji-cip

Jak widać, pomimo zainteresowania produktem ponad 1900 potencjalnych klientów, nie udało się nic sprzedać. A przecież reklamy dopasowano idealnie. Postanowiłem więc zdjąć reklamy programu CashInPills i przetestować jakiś inny. Jest jednak szansa, że jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo coś mi się wydaje, że można lepiej wykorzystać jego potencjał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge

23 komentarze “Rzut oka na program partnerski Cash In Pills”