Rzut oka na program partnerski Cash In Pills

Nie pamiętam już kto w komentarzach polecił mi skorzystanie z CashInPills. Przez dłuższy czas nie miałem czasu, by przyjrzeć się temu programowi bliżej. W końcu tak rozplanowałem swoje zajęcia, że znalazłem chwilę i przystąpiłem do intensywnych testów.

Ogrom materiałów reklamowych

Rzecz, która zachwyca po zalogowaniu do panelu partnera, to mnogość materiałów reklamowych. każdy znajdzie coś dla siebie. Są banery w różnych wymiarach, formularze iframe, gotowe teksty na stronę. To jeden z lepiej przygotowanych programów partnerskich jeśli chodzi o materiały reklamowe. Jest ich tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Są też wersje geotargetowane, czyli automatycznie dostosowujące się do języka klienta. To doskonałe rozwiązanie, bo nie trzeba się ograniczać do zdobywania klientów z Polski. Można działać globalnie.

Jak wygląda sprzedaż?

Ze sprzedażą nie jest już tak różowo. Nawet idealne tematyczne dopasowanie polecanych produktów do tematyki strony nie wygenerowało u mnie ani jednej sprzedaży. To odrobinę zastanawiające. Być może problemem są ceny oferowanych produktów? Na Intymności w tym samym czasie, na podobnej witrynie wpadło kilka zamówień.

tabela-kreacji-cip

Jak widać, pomimo zainteresowania produktem ponad 1900 potencjalnych klientów, nie udało się nic sprzedać. A przecież reklamy dopasowano idealnie. Postanowiłem więc zdjąć reklamy programu CashInPills i przetestować jakiś inny. Jest jednak szansa, że jeszcze kiedyś do niego wrócę, bo coś mi się wydaje, że można lepiej wykorzystać jego potencjał.

23 komentarze Dodaj komentarz

 1. Nikodem pisze:

  Przy tylu zainteresowanych dziwne, że nie ma żadnej sprzedaży.. Ale rzeczywiście może właśnie tak się zdarzyło przez wysokość ceny..

 2. Leon pisze:

  Moim zdaniem na 1.900 osób na pewno chociaż jedna by się zainteresowała, gdyby nie wysokie ceny produktów 🙂 Ale są także spore prowizje z tego tytułu 🙂

  Leon.

  • Nikodem pisze:

   Wiem, że są osoby, które w tym programie osiągają wysokie prowizje. Mnie się to nie udało. Nie poddaje się i jeszcze spróbuję, ale z innymi produktami. Na szczęście mogę testować różne programy. Ciągle mam też porównanie do intymności, gdzie efekty mam bardzo dobre.

 3. Piotr pisze:

  Witaj 🙂 Ja Ci polecałem ten program partnerski, ponieważ w moim przypadku przyznam, że na 2 razy większym ruchu wpada mi wiele prowizji. Przyznam, że jak zaczynałem współpracę z tym pp to wyglądało to mizernie, ale w końcu znalazłem „ten ruch” który generuje sprzedaże. Twórz strony, próbuj bo mówię Ci, że warto.
  pozdrawiam!

  • Nikodem pisze:

   Znalazł się winowajca 🙂 Zgodnie z sugestiami będę szukał odpowiedniego ruchu, a na razie testy innych rozwiązań.

 4. Piotr pisze:

  Z tej samej tematyki ?:) mógłbyś coś powiedzieć o tym pp ?

 5. Przemek pisze:

  Prowizja boli! Daj znać jak uda Ci się coś sprzedać 🙂

 6. Bartek pisze:

  Nikodem właśnie czekam na wyniki testu. Moim zdaniem ten PP nie jest taki zły. Mi udaje się wyciągnąć z niego kilkaset złotych miesięcznie.
  Bartek na swojej stronie ostatnio opublikował ten oto wpis: Kosze na owoceMy Profile

 7. Marek pisze:

  A ruch miałeś z pozycjonowania czy z facbeooka czy innych cudów? Generalnie bardzo dziwne, ja tam miałem konwersję na poziomie 3-5%, dopóki mi stron nie pobanowało 😀

 8. polucja pisze:

  ale po co taki program jak nie ma z niego żadnych zysków moim zdaniem jest trochę źle skonstruowany.

  • Nikodem pisze:

   Nikt nie twierdzi, że program jest źle skonstruowany. W tym konkretnym przypadku się nie sprawdził. Ale ktoś inny może mieć zupełnie inne doświadczenia i może na nim zarabiać.

 9. Alicja pisze:

  @Bartkowi chyba chodziło o pozostałe produkty, bo z produktów ero faktycznie ciężko wyciągnąć takie pieniądze. Ja również nie oceniam źle tego programu partnerskiego. Wydaje mi się że nie jest najlepszy, ale również i nie najgorszy. Przeciętny program partnerski, na którym można wyciągnąć średnie pieniądze.
  Alicja na swojej stronie ostatnio opublikował ten oto wpis: Filtry powietrzaMy Profile

 10. Greg pisze:

  Widziałem na ich stronie, że oferują usługi konsultanta. Taki opiekun doradzi, co do promowania usług? Czy to tylko taki ich chwyt marketingowy?

 11. Łukasz pisze:

  Program partnerski to nie wszystko. Trzeba jeszcze tak jak Piotr znaleźć swoją niszę.

 12. Remig pisze:

  Muszę przyznać – ciekawa strona. Od długiego czasu szukam jakiś dodatkowych możliwości zarobku przez Internet, ale póki co trafiam na same buble i niewypały. Muszę postudiować dokładnie Twoje spostrzeżenia na temat różnych programów partnerskich – może uda mi się coś podchwycić i zarobić.

 13. magda pisze:

  Cash in pills jest programem, w którym nie jest tak trudno zarabiać pod warunkiem, że znajdzie się świetną niszę, a o to niestety jest trudno i dobrze się ją rozreklamuje. Jest to program dla ludzi cierpliwych, ponieważ tu jak w każdym innym programie partnerskim najpierw trzeba zdobyć klientów, a dopiero później można liczyć, na jakieś sensowne zarobki. Jednak czas warto spróbować szczególnie tym, którzy mają żyłkę do sprzedaży online.

 14. Mateusz pisze:

  Mozesz cos wiecej powiedziec jakie produkty sprzedajesz w CIP ? Bardzo dziwna sprawa u Ciebie. Ja czesto mam zdecydowanie mniejszy ruch a prowizje wpadaja. Nawet na swoim blogu pokazuje jak to robie i co wykorzystuje…

  • Nikodem pisze:

   Produkty związane z branżą ero. I o ile podobne produkty z intymnosci się sprzedają, to CIP nie chciało się nic sprzedać.

 15. Krzysztof pisze:

  Witam słyszałem dużo, o tym programie partnerskim. Jednak jeśli o mnie chodzi to nie lubię zarabiania w programach, gdzie trzeba łapać poleconych i prowadzić sprzedaż. Bardziej wolę programy inwestycyjne, gdzie to ode mnie zależy ile zarobię, a nie od tego, czy namóię kogoś na zakup, czy wejście do programu i działanie w nim. Jednak wiem, że niektórzy maja do tego smykałkę więc życzę wam dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge